svatby

Lovesong Orchestra - nejlepší hudba na narozeniny, svatby, pohřby, rozvody!

Živá hudba patří všude tam, kde je co slavit. V zimě, v létě, venku i uvnitř potřebujete vítat hosty, zahrát při obřadu, roztančit společnost. Protože my většinou nepotřebujeme žádné zesilovače ani dráty, můžeme se s vámi veselit na zemi, na vodě i ve vzduchu!

Podívejte se na svatební video ***zde***.

Na oslavách hráváme nejčastěji akusticky, abyste dostali co nejautentičtější zážitek. Délka a formát vystoupení se nastaví podle vašich představ, případně rádi poradíme co by mohlo nejlépe fungovat. Repertoár máme namixován z toho nejlepšího z balkánské a španělské klasiky, doplněné původní tvorbou. Připravíme i speciální skladby přímo na vaše přání. Naši partu dechařů umíme doplnit i o DJe, který s vámi vydrží slavit až do rána. 

Napište nám ***zde*** a určitě něco vymyslíme!


Recenze přímo od ženicha Josefa:

"Na začátku minulého roku jsme se s Jančou rozhodli, že se vezmeme. Kdy, jak a kde jsme moc neřešili, celý náš vztah byl vždy spontánní záležitost. Na konci července na jednom z výletů nám padlo do oka fajn místo a po pár větách s majitelem bylo jasno. Volný termín za dva měsíce v září? Proč ne.

Na druhý den jsme vyrazili pořídit prstýnky. Vzali jsme to přes trhy na Jiřáku, dali jsme pivko, něco dobrého a poslouchali fajn balkánské rytmy pro nás neznámé kapely. Hned jsme věděli, že máme vyřešenou i svatební muziku.

Za dva měsíce nám kluci zahráli na veselce a svou energií doslova všechny zničili (v tom nejlepším slova smyslu). Na svatbě jsme si se ženou řekli, že se pustíme do zakládání rodiny. Určitě to nebude hned a až to přijde, tak to přijde. Koupili jsme letenky do Indie, těšili se na cestování a užívali si fajn časů.

Přišel však první šok. Naše balkánskými rytmy stále rozpumpovaná krev v žilách nejspíš způsobila, že se nám na těhotenském testu objevily dvě čárky hned v prvním možném termínu po svatbě. Vystornovali jsme letenky a začali zjišťovat, co se vlastně s takovým dítětem dělá :). Druhý šok přišel po čase, kdy nám řekli, že čekáme dvojčata.

Není to ani rok, kdy jsme ve dvou náhodně na Jiřáku poznali chlapíky z Lovesong Orchestra. Občas jsme tam zašli na nealko (žena) a pozdravili se se s dnes už starými známými. No a teď už tam budeme chodit ve čtyřech!

Rádi jsme vás poznali a ať vám to pořád hraje tak živelně, jak vás známe!

Janča a Josef + Jonášek a Jáchymek (jednovaječní kluci) :)

Mějte se pánové tak, jako my čtyři!"


Recenze přímo od nevěsty Sanda Lozančič:

"Nejlepší kapela na světě!

V momentě kdy Lovesong Orchestra vstoupila na naši oslavu vytvořila pro všechny hosty z různých koutů světa nezapomenutelnou a energickou atmosféru.

Je spousta věcí, které LSO dělá a které ji činí zajímavou a jedinečnou. Nejvíce se nám líbilo, že kapela chodí a hraje přímo mezi publikem, člověk se tak více spojí s hudbou, která ho zcela pohltí. Od oslavy nám již mnoho z našich hostů psalo a rozsáhle se zmiňovalo o vzrušující hudbě.

Práce s Tomášem a s dalšími členy kapely byla pro nás potěšením. Již od samého začátku jsme měli stejnou představu o tom jak prezentovat hudbu, byli jsme přesne na stejné notě.Hned při prvním osobním kontaktu s Tomášem v nás vzbudil silný dojem, že jsme ve správných rukou pro vytvoření té nejlepší svatební oslavy.

Na konci večera při odchodu cestou domů nás část kapely hudebně doprovázela a jakmile členové kapely poznali, že je čas jít, hrajíce pomalu zmizeli v dáli.

Bylo to velice romantické, za což jsme jim velice vděčni. Kapela nám tím poskytla ještě jeden nezapomenutelný zážitek a zanechala v nás milou vzpomínku."