Naživo!

Naše první deska je na světě!

Natočili jsme ji naživo během červnové Balkan Fiesty na lodi Tajemství. 

Magický prostor obtékaný řekou Vltavou, vzduch rozpálený žhavým sluncem, parket dunící pod nohami tanečníků, elektrizující koncertní atmosféra a publikum volně se prolínající mezi muzikanty - to všechno byly dobré důvody, proč jsme se rozhodli desku nahrát právě takto - pěkně z jedné vody načisto!

Chtěli jsme pro vás do zvukového záznamu dostat maximum z živelné energie, která je pro naši kapelu naprosto klíčová. Zvukový záznam, mix i mastering zajistil náš kamarád Honza Středa.

Na začátku září jsme vás pozvali na palubu lodi Cargo Gallery, abyste nazpívali sborové party k několika písničkám. Byli jste naprosto úžasní a díky vám získala deska další rozměr a náboj. Už se těšíme, až si to společně dáme pěkně naživo i s kapelou!  

Máme už také hotové nové fotky, které nám vyrobil starý parťák Besim Mehinbašić. V ateliéru všechno probíhalo pěkně po balkánsku, jak je vidět dole v galerii.

Od soboty 8. prosince si desku můžete koupit exkluzivně v rámci našich vystoupení, zanedlouho bude k dispozici i v oficiální distribuční síti. 

A teď to nejdůležitější!!! Slavnostní křest desky proběhne 15. prosince v rámci Balkan Fiesty v Cafe Nona. Všechny vás co nejsrdečněji zveme!

Vstupenky si můžete koupit v předprodeji na SMS Ticket ***zde***

zleva: Jiří Genrt, Jaroslav Kohoutek, Tomáš Průša, Ondřej Průša, Jakub Mašek
zleva: Jiří Genrt, Jaroslav Kohoutek, Tomáš Průša, Ondřej Průša, Jakub Mašek