Lovesong Mikropárty

Jsme specialisté na plnění nejzvláštnějších misí. Vyžíváme se v kontaktním hraní mezi lidmi. Tím, že nepotřebujeme žádné technické pomůcky, můžeme vystupovat na libovolném místě při jakékoli příležitosti. Vašim zaměstnancům nebo zákazníkům předáme maximálně intenzivní a autentické VIP zážitky.

Co můžeme udělat pro vás? Napište nám ***zde***! 

Firemní "Office" párty

Chystáte pro zaměstnance vánoční nebo novoroční večírek? Chcete něco originálního, co nebude stát raketu? Uspořádejte akci přímo u sebe ve firmě a my se vám postaráme o zábavu! Například jako ve firmě B:TECH...

Celodenní školení. Po obědě siesta a pak už to nějak doklepat? Ale kdeže! Do místnosti napochoduje kapela, hudba je najednou všude kolem. Vstáváme! Tančíme! Během 15 minut je všechno jinak. Únava mizí a zůstávají úsměvy, dobrá nálada a prostor nabitý luxusní pozitivní energií.

Pondělní ráno. Čas obávaných porad? A co když ne! Firemní snídaně je krásným nápadem, jak si zaměstnanci navzájem mohou udělat dobře. A když k tomu ještě dorazí pětičlenná dechovka, která projde kancelářemi a vyzve vás přímo u počítače k tanci - to se to pak celý den pracuje!

Konference. Moderátor, řečníci, promítání, cool prostředí, cukrová vata. Chce to ještě cosi originálního navíc. Něco třeba jako živou dechovou mikropárty! 

Každé ráno Snídáme s Novou. Každé ráno oceníme ve vysílání něco extra. A tak se například podnikne taková menší přepadovka moderátorů v přímém přenosu!