Lovesong Cup

Lovesong Cup - 11. června

 CMKarting  Ringhofferova 1, Praha 5

Koncerty pro vás chystá kde kdo. My dnes k super muzice, vybraným nápojům a skvělému jídlu přidáváme ještě pořádnou porci adrenalinu - dámy a pánové, zveme vás na první ročník tradičního kultovního motokárového závodu veřejnosti proti umělcům! 

Nápad uspořádat takovou akci se zrodil letos v lednu, kdy jsme byli pozvání na firemní teambuilding do motokárového centra CMKarting na Zličíně. Hráli jsme, závodili, tančilo se a vůbec to byl takový mejdan, že jsme se rozhodli to zopakovat i s vámi.

Lovesong Cup je otevřený pro ostřílené borce i úplné začátečníky, holky i chlapy, nejsou zde téměř žádná omezení. Kdo nedosáhne na nejrychlejší čas, může zabodovat i na opačném konci výsledkové listiny. Už samotná účast v závodě je parádní výzvou!

Kapela hraje a motokáry sviští po dráze! Během dvouhodinového koncertu absolvuje každý závodník dvě desetiminutové jízdy, ve kterých je mu měřen čas jednotlivých kol a ten se potom poměřuje s časy, které zajedeme my, borci z kapely. Tři nejlepší jezdci z publika se na závěr postaví proti dvěma nejrychlejším z nás ve velkém finále o hodnotné ceny.

Vstupné na tento náš unikátní závodní koncert je zcela zdarma, takže si závodníci mohou s sebou vzít libovolně velký realizační tým i vlastní fanklub.

Startovné ve výši 500 Kč zahrnuje dvě soutěžní jízdy včetně závodnické kukly zdarma. Registrovat se můžete v předprodeji na eshopu ***zde***. Počet startujících je omezen kapacitou závodní dráhy na čtyřicet jezdců. Finálová jízda pro tři nejrychlejší jezdce je také zdarma :)

PROGRAM VEČERA:

18:00 - příchod a registrace závodníků do turnaje

19:00 - laťková jízda kapely - nejprve naší bravurnou jízdou nastavíme limity pro nejrychlejšího a nejpomalejšího jezdce

19:00 - 20:00 - první jízda závodníků, ve které se snaží překonat (či nepřekonat) nejlepší čas zajetý některým členem kapely. To vše v rytmu hudby Lovesong Orchestra

20:00 - druhá laťková jízda kapely - odložíme trumpety a pokusíme se ještě jednou  zvýšit laťku závodu a zlepšit limitní časy pro nejrychlejšího a nejpomalejšího jezdce

20:10 - 21:00 - druhá a rozhodující jízda závodníků. Tři nejrychlejší účastníci turnaje postoupí do finálové jízdy.

21:00 - VELKÉ FINÁLE VEŘEJNOSTI PROTI UMĚLCŮM. Tři nejrychlejší závodníci z řad diváků se utkají se dvěma nejlepšími z nás v přímém souboji.

21:20 - VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ - Vítězní závodníci z řad diváků budou odměněni cenami. Ale pozor! Speciální cenu "Průši z Vinohrad" dostane ten z vás, který dokáže jet pomaleji nežli náš táta kapelník (a věřte, nebude snadné to dokázat). U nás totiž může vyhrát opravdu každý :)

CENY PRO VÍTĚZE:

1.cena: 5 jízdový poukaz + podepsané CD
2.cena: 3 jízdový poukaz + podepsané CD
3.cena: 2 jízdový poukaz + podepsané CD

Cena "Průši z Vinohrad": to je jedno velké překvapení

REGISTRACE DO ZÁVODU:

Do závodu se můžete registrovat zakoupením startovného ***zde***.

ZAKOUPENÉ STARTOVNÉ NELZE VYUŽÍT JINDY A ZA JINÝM ÚČELEM NEŽ V DEN ZÁVODU.