kapela

Svatby - pohřby - rozvody!

Hudba nás provází celým životem. Od oslavy zrození až po závěrečnou rozlučku na hřbitově. Úkolem Lovesong Orchestra je být s vámi všude tam, kde potřebujete pobavit, roztančit nebo utěšit.

Jdeme rovnou na věc - přímo mezi lidi, neustále v pohybu, v maximálním kontaktu bez bariér. Hrajeme všude kde je potřeba - na pódiu i bez pódia, na louce i v bazénu, pod okny i z oken, na valníku za traktorem i v tramvaji.

Nejlépe nám to zní zcela akusticky. Oproti klasickému pódiovému formátu tak dostáváte zcela nový, maximálně intenzivní zážitek. Žádné efekty, stylizace, jen syrová, ryzí hudba všude kolem vás.

Jsme Lovesong Orchestra a tak zpíváme výhradně o lásce. Vyprávíme pravdivé příběhy se šťastným koncem o lásce ve všech jejích podobách ať už z našich luhů a hájů, nebo třeba z Balkánu, Španělska či Latinské Ameriky.

Přirozené vibrace dechových nástrojů mají tu kouzelnou moc ve vás uvolnit radostnou a pozitivní energii. Stačí pár tónů a jdeme společně tančit, stačí dalších pár tónů a jdeme společně zpívat!

S námi jste nedílnou součástí celé show. Muziku neservírujeme k pasivní konzumaci - čím aktivněji se zapojíte, tím větší zážitek si odnesete domů...

***

Nabízíme nejryzejší hudbu ve 100% biokvalitě bez použití chemických stabilizátorů, konzervantů a alergenů. Náš organický zvuk tvoříme vlastním dechem, tepem srdce, silou svalů. Nástroje máme vyrobené z čistých přírodních slitin, při jejichž výrobě nebyla ohrožena žádná zvířata ani pokáceny stromy.