kapela

Svatby - pohřby - rozvody!

Vycházíme z bohaté tradice české zábavní muziky. Od balkánců jsme odkoukali jak dělat dechovku s drajvem a ve Španělsku nás naučili, jak hrát skutečně pro lidi.

Jdeme rovnou  na věc - přímo mezi publikum, jsme neustále v pohybu, v maximálním kontaktu, odvážně, na nejroztodivnějších místech. Oproti klasickému pódiovému formátu dáváme zcela nový, maximálně intenzivní zážitek. Žádné kostýmy, stylizace, jen syrová, ryzí hudba všude kolem. Rušíme bariéru mezi "my - oni", což krásně funguje pro všechny věkové kategorie.

Když je ale třeba, klidně nasadíme techniku a vypálíme ten nejhlučnější pódiový koncert.

Vydali jsme desku, na které mapujeme naši dosavadní tvorbu. Abychom dostali do nahrávek maximum z živelné energie, která je pro nás ze všeho nejdůležitější, natočili jsme celou desku na jediném koncertě Naživo! Více o desce ***zde***

Nabízíme nejryzejší hudbu ve 100% biokvalitě bez použití chemických stabilizátorů, konzervantů a alergenů. Náš organický zvuk tvoříme vlastním dechem, tepem srdce, silou svalů. Nástroje máme vyrobené z čistých přírodních slitin, při jejichž výrobě nebyla ohrožena žádná zvířata ani pokáceny stromy.