pro rodinu

S největším potěšením zahrajeme na vašich rodinných oslavách.

Živá hudba patří všude tam, kde je co slavit. V zimě, v létě, venku i uvnitř potřebujete vítat hosty, zahrát při obřadu, roztančit společnost. Protože my většinou nepotřebujeme žádné zesilovače ani dráty, můžeme se s vámi veselit na zemi, na vodě i ve vzduchu!

Recenze přímo od nevěsty Sanda Lozančič:

"Nejlepší kapela na světě!

V momentě kdy Lovesong Orchestra vstoupila na naši oslavu vytvořila pro všechny hosty z různých koutů světa nezapomenutelnou a energickou atmosféru.

Je spousta věcí, které LSO dělá a které ji činí zajímavou a jedinečnou. Nejvíce se nám líbilo, že kapela chodí a hraje přímo mezi publikem, člověk se tak více spojí s hudbou, která ho zcela pohltí. Od oslavy nám již mnoho z našich hostů psalo a rozsáhle se zmiňovalo o vzrušující hudbě.

Práce s Tomášem a s dalšími členy kapely byla pro nás potěšením. Již od samého začátku jsme měli stejnou představu o tom jak prezentovat hudbu, byli jsme přesne na stejné notě.Hned při prvním osobním kontaktu s Tomášem v nás vzbudil silný dojem, že jsme ve správných rukou pro vytvoření té nejlepší svatební oslavy.

Na konci večera při odchodu cestou domů nás část kapely hudebně doprovázela a jakmile členové kapely poznali, že je čas jít, hrajíce pomalu zmizeli v dáli.

Bylo to velice romantické, za což jsme jim velice vděčni. Kapela nám tím poskytla ještě jeden nezapomenutelný zážitek a zanechala v nás milou vzpomínku."